SEO

SEO

Seo

İşletmelerini büyütmek isteyen küçük/büyük ölçekli firmalar artık Google'da üst sıralarda yer almak zorunda. Ürün ve hizmetleriniz hakkında kategori araması yapan biri Google'da ilk 2 sayfada mutlaka firmanızı görmeli. Yoksa diğer sayfa aramaları yerine ilk çıkan sonuçları ziyaret edecektir.

 Google'ın üst sıralarında yer almak oldukça zor bir iştir. Özellikle ilk sayfada yer alabilmek için ciddi anlamda SEO uyumlu web siteniz olmalı. Bu konuda profesyonel çözüm sunan ajans hizmetini tercih etmelisiniz. Eğer yoğun bir trafik almak, geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilmek istiyorsanız çözümleriniz son derece profesyonel olmalı. 

 SEO(Search Engine Optimization) Nedir? Neden Önemlidir?

 SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu, Google'da hem görünür olmanızı hem de üst sıralara yükselmenizi sağlayan bir stratejidir. Bu strateji temelde metin, video ve görsel içerik bazlı olurken aynı zamanda web sitesinin her detayı bir SEO kriterlerini taşımaktadır. Google'da ilk 2 sayfada yer alabilmek istiyorsanız web siteniz tam SEO uyumlu olmalıdır. Bunun içinse profesyonel bir ajansla çalışmalısınız. 

 SEO neden önemlidir? SEO'yu önemli kılan etkenler; 

 - Firmanızı arama motorlarında üst sıralara yükseltebilir.

 - Eğer arama motorunda firmanız görünmüyorsa SEO çalışması görünür olmanızı sağlar.

 - Potansiyel müşterileriniz alıcılarınız olmaya başlar. 

 - Sitenizin yoğun ziyaretçi trafiği almasını sağlar.

 Bu ve daha pek çok etkenler SEO çalışmalarını önemli kılmaktadır. 

 Arama Motoru Algoritması

 Google başta olmak üzere bütün arama motorları algoritmanın nasıl işlediğini gizli tutmaktadır. Ancak paylaşılmasa bile algoritmanın web site ile alakalı profesyonel odaklı tüm çözümlerle ilgili olduğu bilinmektedir. Web siteniz arama motorunda ilk sayfalarda yer almıyorsa ya da hala web siteniz görünmüyorsa doğru bir strateji izlemeniz gerekir. Özellikle uygulayacağınız çözümler profesyonel olmak zorunda. Sebebiyse yanlış bir çözüm uygulanırsa arama motorunda uzun bir süre görünemeyebilirsiniz.

 SEO Ajansı Nedir? Hizmetleri Nelerdir?

 SEO ajansı nedir? Profesyonel bir SEO ajansı ne tür hizmetler verir?

 SEO Ajansı, web sitelerin görünür olmasını sağlayan SEO çalışmaları için profesyonel hizmet veren bir ajanstır. Bir SEO ajansı ile çalışmak gözle görülür oranda başarı sağlayacaktır. Bir SEO ajansı her zaman profesyonel çözümler sunar, Google kurallarına göre oynar. Bu yüzden tam donanımlı bir SEO uyumlu web sitesi için SEO ajansı tercih edilir. Üretim Ajansı ekibi olarak biz bu güvenceyi sizlere sunuyoruz. Size sunulan hizmetler orta-uzun vadeli planlamaya göre belirlenecektir.

 Profesyonel bir SEO ajansı ne tür hizmetler verir?

 SEO ajansı hizmetleri hazır paket halinde bulunmaz. Yani hazırlanmış tek bir hizmet paketi onlarca web sitesi için uygulanamaz. Her web sitesinin ürün, hizmet ve içeriği farklı olabilir. Aynı zamanda bulunduğu kategori ve bilinirlik durumu gibi etkenler. Bu yüzden SEO ajans hizmeti web sitesine özel hazırlanır.

 SEO Uyumlu İçerik Hazırlama

 Genelde SEO çalışmaları metinlerle alakalı içeriklere göre yönelik yapılmaktadır. Metin içeriklerinizde; Ne kadar anahtar kelime kullandınız? Ana başlık ve alt başlıkların ne kadar arandığı? Hangi kategorilerde ne kadar metin içerikler paylaşıldı? Kategorilerin hit olup olmaması ve toplam anahtar kelimelerin sıklığı. Herhangi bir metin içeriğinde veya kategori içeriklerinde SEO çalışmaların yapıldığı konulardır. Ancak bazen SEO uyumlu metin içerikler de yeterli olmayabilir. Web tasarımın Google tarafından kabul edilirliği, Wordpress tema ve eklentiler, Title ve description, mobil ve tablet için uyumluluk ve kategori düzenleme gibi çalışmalar için profesyonel çözüm almanız gerekir.

 Kurumsal SEO Ajans Hizmeti

 Eğer web siteniz kurumsal bir firma yapısında ise aldığınız standart hizmeti etkili olmayabilir. Profesyonel kurumsal SEO hizmeti için Kurumsal statüde hizmetten faydalanmalısınız. Yani firmanızın hedefini daha yükseklere taşımak istiyorsanız kurumsal çözümler almalısınız. Standart SEO hizmeti ile neredeyse aynı hizmetler bulunur ancak kurumsal olarak çözüm isteyen müşterilerimiz için hizmete geçiş sağlanabilmektedir.

 Kusursuz SEO Çalışması Nasıl Olur?

 Bir SEO çalışmasının kusursuz olması oldukça önemlidir. Eğer kusursuz bir SEO çalışması yaptıysanız siteniz yakın bir zamanda Google sıralamasına girecektir. Ürün ve hizmetlerinize bağlı olarak bulunduğunuz kategoride aramaların sayısı artacaktır. Bu durum da doğrudan müşterilerinizi arttıracaktır. 

 Kusursuz bir SEO çalışması için doğru bir strateji, iyi analizler ve kapsamlı bir çalışma gereklidir. Bu çalışmalar neticesinde kusursuz bir SEO çalışmasına sahip olabilir, Google'da üst sırada bulunabilirsiniz.

bu hizmetimiz ile ilgileniyor musunuz?

ücretsiz teklif isteyin

projenizin tüm detaylarını birlikte inşa edelim

teklif iste